Kilka słów o firmie

W tym miejscu warto napisać kilka słów na temat firmy. Nazywam się Tomasz Tarnowski, pracuje jako informatyk i od najmłodszych lat pasjonowała mnie informatyka i komputery. Tą pasję cały czas rozwijałem i w styczniu 2018r. założyłem firmę creativestudiotorun, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz grafiką. Po kilku miesiącach od założenia firmy doszedłem do wniosku, że chciałbym świadczyć klientom indywidualnym oraz firmom usługi informatyczne. Wynikiem tego jest PCKomp Usługi Informatyczne.

PCKomp to firma, która zajmuje się przede wszystkim problemami oprogramowania, czyli systemami operacyjnymi, ich reinstalacją, odzyskiwaniem plików z dysków, kopiami zapasowymi oraz usuwaniem wirusów z dysków komputerów klientów.

Zajmujemy się również konfiguracją sieci zarówno tych przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Zajmujemy się także tworzeniem prezentacji multimedialnych PowerPoint zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych.

Naszą specjalnością są również okolicznościowe prezentacje w formie filmów, które upamiętniają ważne wydarzenia z naszego życia

Zapraszam do zapoznania się ofertą mojej firmy i korzystania z moich usług.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

PCKomp

Firma zajmuje się usługami informatycznymi dla osób prywatnych jak i w firm. Stawiam na merytoryczność, kompetencje oraz terminowość wykonywanych usług. Wystawiam faktury.

KontaktRealizacja: creativestudiotorun

 Facebook